top of page
IMG_5138.jpg

Zmrzka Bellezza

pro radost z chuti

Založeno r. 2006 v Kuněticích

O značčce Zmrzka Bellezza

Značka Zmrzka Bellezza je výsledkem životní změny.
Monika Pavlisová, zakladatelka známé Kunětické zmrzky, se dostala na křižovatku v osobním i pracovním životě a jak je její beranské osobnosti blízké, sebrala veškerou odvahu a pustila se znovu od začátku do tvoření nových prostor pro své podnikání. A protože se její život vrátil zpět do města, kde se narodila, do Pardubic, rozhodla se nadále již pro svůj produkt, špachtlovanou řemeslnou zmrzlinu, nepoužívat značku Kunětická zmrzka. Začala přemýšlet o tom, jaká nová značka by vystihovala její životní energii, její hodnoty, smysl toho, co dělá, a zároveň jaká značka by v sobě na pozadí nesla alespoň část příběhu její pracovní cesty.

Zrodila se Zmrzka Bellezza.....

Zmrzka Bellezza – spojení českého slova s italským, stejně jako se spojují české šikovné ruce s italskou školou, kde se toho Monika nejvíce naučila. Bellezza vyjadřuje krásu. Krásu, kterou Monika vnímá jako radost z každého dobrého rána, z maličkostí, z dobrého jídla a pití, ze setkání lidí, kteří si mají co říct, jako vděčnost za možnosti, které život přináší, i když si někdy myslíme pravý opak.

Zmrzka Bellezza – pro radost z chuti, značka, která chce působit na vaše smysly svojí krásou nejen v chutích a vzhledu, ale také jako životní styl – umět se radovat z každého okamžiku, více tančit a zpívat, učit se z životních chyb, respektovat odlišnosti, být tvůrcem svého života a milovat ho. To je Zmrzka Bellezza.

bottom of page